המראה החיצוני היה חשוב מאוד מאז ומתמיד. אך לאחרונה נראה שהוא תופס תפקיד עוד יותר חשוב ומשמעותי בחיינו. אם בעבר היה מקובל שכל הבתים נראים אותו הדבר ונשארים כפי שנבנו מלכתחילה על ידי הקבלן – כיום עבור רבים מדובר במצב בלתי מתקבל על הדעת. כל אדם וכל משפחה שואפים לבטא את עצמם דרך המקום שבו הם מתגוררים. על מנת להשיג את המטרה הזאת באמצעים יחסית נגישים – ניתן להיעזר במגוון רחב של עבודות גבס המעניקות איכות, עיצוב מחדש ואפילו הגדרה של חדרים מחדש, וכל זה תוך זמן קצר ומבלי להשקיע את הזמן והמאמצים הדרושים לשיפוצים מקיפים.

מה ניתן לעשות באמצעות גבס?

גבס זהו חומר אוניברסלי הנותן את האפשרות ליצור מגוון רחב של צורות ולבנות מחדש את המראה החיצוני של החדר – כל חדר, ואף בחדרי האמבטיה. בגלל שהגבס מהווה אך ורק חומר בסיס, ניתן לבנות אותו מעל לקירות הבטון הרגילים, לכסות בצבע המותאם למצב בחדר (למשל – בחדר האמבטיה נדרש צבע העמיד בפני עובש ולחות), אך מעבר לכך – אין גבס שום מגבלות. יתר על כן, הוא משמש גם בתחום העסקי, יצירת "קוביות" משרדיות קטנות ניתן בצורה הטובה ביותר עם גבס. בנוסף, הוא משמש כבסיס לשינוי גובה השטחים – לדוגמא, פיתרון פופולרי הינו ליצור הנמכת תקרה ובין התקרה "המקורית" לתקרת הגבס להעביר תשתיות שונות, כגון אוורו, חשמל וכו'. יצירת תקרה נמוכה יותר מאפשרת תחושה יותר חמימה, וכן תוספת של פיתרונות תאורה, כגון מיקום סופיטים שקועים ישירות בגבס.

כיצד מוצאים מומחה בתחום עבודות הגבס?

עבודה בגבס מקצועיות יכולות להוות חלופה מעולה לשיפוצים נרחבים. זו הסיבה שמציאת מומחה בתחום זה יכולה להיות ההחלטה הנכונה ביותר שתעשו על מנת לשפר את מראה הבית שלכם. עבודות גבס המבוצעות על ידי מומחה ברמה הגבוהה ביותר, כגון נתנאל דהן, מאפשר להשיג את כל המטרות שהצבתם לעצמכם במסגרת השיפוץ הקוסמטי המבוקש, לצד מהירות ביצוע ועבודה נקייה, מכבדת ואיכותית ביותר. בסופו של דבר, מה שקובע זה התוצאה, ונתנאל דהן תמיד עושה את כל האפשר על מנת שהתוצאה תהיה ללא רבב.

עבודות גבס